Nous horaris d’estiu dels ecoparcs mòbils

Degut a les altes temperatures (ona de calor), els horaris d’estiu dels Ecoparcs Mòbils del COR seran els següents, fins el 30 de setembre:

Dilluns

  • Aiora | Dilluns de 8.00 a 14.00h.
  • Llanera de Ranes | Dillunsde 8.00 a 11.00h.
  • Bocairent | Dilluns de 8.00 a 14.00h.
  • Albaida | Dilluns de 8.00 a 14.00h.
  • Canals Pl. Pont del Riu | Dilluns de 8.00 a 14.00h.
  • Torrella | Dilluns de 8.00 a 10.00h.
  • La Granja de la Costera | Dilluns de 10.30 a 12.30h.
  • Vallés | Dilluns de 13.00 a 15.00h.
  • Bufali | Dilluns de 8.00 a 10.00h.
  • Alfarrasí | Dilluns d’11.00 a 14.00h.
  • Salem | Dilluns de 8.00 a 10.00h.
  • Castelló de Rugat | Dilluns de 10.30 a 14.30h.
  • Villalonga | Dilluns de 8.00 a 14.00h.
  • La Font d’En Carròs | Dilluns de 10.00 a 14.00h.
  • Gandia Parc del País Valencià | Dilluns/ de 8.00 a 12.00h.
  • Gandia Parc Joan Fuster | Dilluns de 12.30 a 16.30.

Dimarts

  • La Font de la Figuera | Dimarts de 08.00 a 12.00h.
  • Fontanars dels Alforins | Dimarts de 12.30h. a 15.30h.
  • Énguera | Dimarts de 08.00 a 14.00h.
  • Ontinyent Av. Vicente Gironès, enfront l’IES Pou Clar | Dimarts de 08.00 a 14.00h.
  • Aielo de Malferit | Dimarts de 08.00 a 15.00h.
  • Canals (Itinerant entre Torre-Cerdà, pl. Institut i pl. Juan Carlos I) | Dimarts de 08.00 a 14.00h.
  • Llosa de Ranes | Dimarts de 08.00 a 12.00h.
  • Cerdà | Dimarts de 12.30 a 14.30h.
  • El Palomar | Dimarts de 08.00 a 10.00h.
  • Bèlgida | Dimarts de 10.30 a 12.30h.
  • Otos | Dimarts de 13.00 a 16.00h.
  • Rugat| Dimarts de 08.00 a 10.00h.
  • Montitxelvo | Dimarts de 10.30 a 12.30h.
  • Benicolet | Dimarts de 17.00 a 20.00h.
  • Potries | Dimarts de 08.00 a 11.00h.
  • Ador | Dimarts de 11.30 a 13.30h.
  • Piles | Dimarts de 08.00 a 12.00h.
  • Gandia Pl de la Marina | Dimarts de 16.00 a 20.00h.
  • Gandia C/ Literat Azorin | Dimarts de 08.00 a 12.00h.
  • Almoines | Dimarts de 12.30 a 16.30h.

Dimecres

  • Moixent | Dimecres de 08.00 a 14.00h.
    Anna | Dimecres de 08.00 a 14.00h.
    Ontinyent C/ Camí Vell de l’Estacio | Dimecres de 08.00 a 14.00h.
    Rotglà i Corberà | Dimecres de 08.00 a 11.00h.
    Xàtiva itinerant entre Torre d’En Lloris, Annahuir, Avda Selgas – Jardí del Bes i C/ Montesa | Dimecres de 11.30 a 14.30h.
    L’Alcúdia de Crespins| Dimecres de 08.00 a 14.00h.
    Genovés | Dimecres de 08.00 a 12.00h.
    Barxeta | Dimecres de 12.30 a 15.30h.
    Montaverner | Dimecres de 08.00 a 11.00h.
    La Pobla del Duc | Dimecres de 11.30 a 15.30h.
    Aielo de Rugat | Dimecres de 08.00 a 10.00h.
    Terrateig | Dimecres de 10.30 a 13.30h.
    Llocnou de Sant Jeroni | Dimecres de 14.00 a 16.00h.
    Oliva Passeig dels Rajolars | Dimecres de 08.00 a 10.00h.
    Beniflà | Dimecres de 11.30 a 13.30h.
    L’Alqueria de la Comtessa | Dimecres de 08.00 a 11.00h.
    Rafelcofer | Dimecres de 11.30 a 14.30h.
    Guardamar | Dimecres de 08.00 a 10.00h.
    Daimús | Dimecres de 10.30 a 14.30h.

Dijous

  • Vallada (setmanes parelles Av. de la Diputació 27, setmanes imparelles C/Pere Lluís Galceran) | Dijous de 08.00 a 12.00h.
  • Montesa | Dijous de 13.00 a 16.00h.
  • Chella | Dijous de 08.00 a 14.00h.
  • Ontinyent C/ Pintor Segrelles, darrer col·legi Ripoll | Dijous de 08.00 a 10.00h.
  • Agullent | Dijous de 11.30 a 15.30h.
  • Xàtiva | Dijous de 08.00 a 12.00h. (Pl d’Almàssera) i de 13.00 a 15.00h. (Pl. Vicent Andrés Estellés)
  • L’Olleria | Dijous de 08.00 a 14.00h.
  • Lloc Nou d’En Fenollet | Dijous de 08.00 a 10.00h.
  • Novetlé | Dijous de 10.30 a 12.30h.
  • Bellús | Dijous de 13.00 a 15.00h.
  • Llutxent | Dijous de 08.00 a 12.00h.
  • Pinet | Dijous de 12.30 a 15.30h.
  • Almiserà | Dijous de 08.00 a 10.30h.
  • Castellonet de la Conquesta | Dijous de 11.00 a 13.30h.
  • Alfauir | Dijous de 14.00 a 16.00h.
  • Oliva C/ del Pare Antoni Salelles | Dijous de 08.00 a 14.00h.
  • Miramar | Dijous de 08.00 a 11.00h.
  • Palmera | Dijous de 11.30 a 14.30h.
  • Real de Gandia | Dijous de 08.00 a 12.00h.
  • Benirredrà | Dijous de 12.30 a 15.30h.

Divendres

  • Jarafuel | Divendres de 09.00 a 12.00h.
  • Teresa de Cofrentes | Divendres de 12.30 a 14.00h.
  • Zarra | Divendres de 16.00 a 18.00h.
  • Bolbaite | Divendres de 08.00 a 11.00h.
  • Navarrés | Divendres de 11.30 a 15.30h.
  • Ontinyent Pl Concepció – Músic Vert | Divendres de 08.00 a 14.00h.
  • Xàtiva | Divendres de 08.00 a 12.00h. (C/ Acadèmic Maravall) i de 12.30 a 14.30h. Av. de la Ribera
  • L’Olleria | Divendres de 08.00 a 14.00h.
  • Sempere | Divendres de 08.00 a 10.00h.
  • Benissuera | Divendres de 10.30 a 12.30h.
  • Guadasséquies | Divendres de 13.00 a 15.00h.
  • Beniatjar | Divendres de 08.00 a 10.00h.
  • Quatretonda | Divendres de 10.30 a 14.30h.
  • Ròtova | Divendres de 08.00 a 11.00h.
  • Palma de Gandia | Divendres de 11.30 a 14.30h.
  • Oliva C/ Vicent Andrés Estellés | Divendres de 08.00 a 14.00h.
  • Bellreguard | Divendres de 08.00 a 14.00h.
  • Xeraco | Divendres de 08.00 a 14.30h.

Dissabte

  • Jalance | Dissabte de 08.00 a 10.00h.
  • Cofrentes | Dissabte de 10.30 a 13.30h.
  • Bicorp | Dissabte de 08.00 a 11.00h.
  • Quesa | Dissabte de 11.30 a 13.30h.
  • Atzeneta d’Albaida | Dissabte de 08.00 a 11.00h.
  • Benisoda | Dissabte de 13.00 a 15.00h.
  • Xàtiva Bixquert Zona Mistero | Dissabte de 08.00 a 14.00h.
  • Benigànim | Dissabte de 08.00 a 14.00h.
  • Carrícola | Dissabte de 08.00 a 10.00h.
  • Rafol de Salem | Dissabte de 10.30 a 12.30h.
  • Beniarjó | Dissabte de 10.00 a 14.00h.
  • Oliva C/ de Manuel de Falla | Dissabte de 08.00 a 14.00h.
  • Gandia Pl de l’Estació | Dissabte de 08.00 a 12.00h.
  • Gandia Pl. de d’Estació| Dissabte de 12.30 a 16.30h. (menys últim dissabte de cada mes de vesprada, a Marxuquera).
  • Xeresa | Dissabte de 10.00 a 14.00
Desitjos de Sant Joan